Jakých chyb se dopouštíme při podzimním oblékání?

Jakých chyb se dopouštíme při podzimním oblékání?

Jelikož jsme letním vysokým teplotám dali už stoprocentně sbohem, vytáhli jsme v posledních týdnech teplejší podzimní oblečení. Šaty a lehké sukýnky jsme velice rychle uklidili do hloubky skříně a prakticky během jednoho dne jsme začali nosit typické podzimní kousky. V souvislosti s podzimní módou se však pozastavme nad jedním zjištěním – lidé se při podzimním oblékání dopouští celé spousty chyb. Jakých konkrétních chyb se lidé dopouští? 

Mluvíme zejména o módních prohřešcích, které se zkrátka nesluší ani nepatří. Pamatujte na to, že šaty dělají člověka a že kombinovat letní a podzimní kousky se ne vždy vyplácí.  

Kombinace denimových šortek a silných punčocháčů/legín 

Mnohé ženy se domnívají, že jelikož jsou denimové šortky v létě takovým hitem, tak že je mohou nosit i během podzimu. Jenže to není pravdou. Denimové šortky s létem končí – jejich sezona je stejně jako letní u konce. Proto se je nesnažte ani kombinovat s žádným teplejším kouskem, zkrátka se to nehodí.  

Většina žen se dopouští jednoho, a sice kombinuje denimové šortky s punčocháčemi. Většinou však s těmi silnými teplými. A mnohdy to nejsou punčocháče, ale přímo legíny, které mají i síťované prvky. To je doslova módní hřích, za který půjdou nositelky do módního pekla.  

Žádné barvy 

 I když většina žen miluje nosit neutrální barevné kombinace, neznamená to, že máme chodit jenom v jednom odstínu. Oblečení, respektive módní outfity postrádající jakékoli barvy jsou i na podzim velké tabu. Sice podzim se nenese ve znamení křiklavých odstínů, ale spíše v tmavých barvách, i ty však lze společně krásně kombinovat. Uvažovali jste třeba nad kombinací bordó barvy a khaki zelené? 

Výrazná kabelka i kabát 

Vsázet na výraznost se sice vyplácí v mnoha situacích, ale při podzimním oblékání ne. Buďto budete mít výrazný kabát, nebo výraznou kabelku. Obě výrazné věci působí až příliš kýčovitě, a nakonec se jeden prvek ztrácí v tom druhém. 

You may also like...