Jaké vršky nosit na podzim?

Jaké vršky nosit na podzim?

Lehké bundičky a džinové kousky jste pravděpodobně už uklidili hluboko do skříně a naopak jste na povrch vytáhli kousky, které jsou typicky podzimní. Myslíme jimi například kabáty, bomber bundy nebo podobné vršky, jež nás mají ochránit před chladem a prvními zimními mrazíky. Pokud přemýšlíte nad tím, jaké vršky ještě budou letos nositelné a jaké jsou naopak zcela out, prozradíme vám to.  

Sako v pánském stylu si ponechejte 

Ukrývá váš šatník sako v pánském stylu? Mluvíme konkrétně o oversize saku, které je zpravidla větší a volnější. Je sice k sehnání v dámském oddělení, ale svým střihem odpovídá spíše typickému pánskému saku, proto se mu tak i přezdívá. Jestliže tedy takový kousek máte ve svém šatníku, rozhodně ho nevyhazujte nebo nedávejte známým. Udělali byste velkou chybu. Přesně tento kousek, ať už ho vlastníte v jakékoli barvě nebo v jakémkoli vzoru, je hitem podzimu a bezpodmínečně ho unosíte.  

Zavinovací mikiny jsou novým trendem 

Co možná v šatníku neukrýváte, jsou zavinovací mikiny. Jedná se o nový podzimní hit, který se inspiroval zlatými devadesátými léty. Právě zavinovací mikiny byste si měli nechat, i když je možné, že si je nezamilujete na první pohled. Ovšem oblékněte si ji – kvůli její pohodlnosti ji během podzimu budete nosit prakticky neustále. Navíc tento kousek bude hezky lichotit vaší postavě. Přece jen si ji uvazujete v pase.  

Plyšové mikiny stále v kurzu 

Co ale v šatníku ukrýváte, tak jsou bezesporu plyšové mikiny. Ty byly vloni velice oblíbené a nabízí se otázka, jestli jsou populární i letos. Pravdou je, že ano. Opět je můžete nosit do obchodu, na rande nebo do kina – perfektně vás zahřeje a ochrání před chladem a mrazíky. Pokud ji ještě stále postrádáte, nemusíte se obávat toho, že byste ji na trhu nesehnali. Seženete – najdete ji v mnoha barevných provedeních. 

You may also like...