plavky

Jaké plavky budou letos v kurzu?

Letní dovolená se kvapem blíží, proto je nutné, abychom se v obchodech pomalu, ale jistě snažili najít přesně takové kousky, které na dovolenou potřebujeme. Jedná se většinou o košile nebo o letní provedení obuvi. Samozřejmě jsou na místě i plavky, což je vždy velké dilema především žen. Pánové mají rozhodování velmi jednoduché, protože střihů pro muže je naprosté minimum, ale u žen to opravdu tak jednoduché není. Navíc každým rokem se mění trendy v oblasti plavek, a tak se nemůžeme zaměřit na plavky, které jsme měli vloni. Ty už jsou totiž dávno v „out“ zóně. Protože však ženy touží zaujmout, rozhodují se tedy pro novinky na trhu. Jaké novinky v oblasti plavek však letos budou vévodit všem koupalištím a plážím v zahraničí?

• Triangl plavky z módy nevycházejí

Loňské plavkové hity jsou už dávno „out“, tedy až na jeden unikátní kousek. Jedná se o takzvané triangl plavky, které jsou stále stylové a stále velmi kupované. Jedná se o plavky, které většinou seženete ve fosforových barvách. Je to tedy jediný kousek, kde jsou fosforové barvy povoleny, protože jinak se jedná s těmito tóny o módní hřích, díky němuž se ženy dostanou do módního pekla. U těchto plavek se ale o hřích nejedná. Jsou unikátní především tím, že sluší snad každé postavě. Mezi nejoblíbenější odstíny patří především růžová, zelená a taky oranžová barva.

• Jednodílné plavky s nášivkami

Pokud sledujete aktuální módu, pak vás určitě zaujaly nášivky, které jsou nyní součástí snad každého kousku oblečení, bot, ale i doplňků. Někdy si ženy kupují nášivky samostatně a pak si je doma jen přišijí přesně na takové kousky, na nichž by nášivky ocenily. Kdo by však čekal to, že letošní léto budou nášivky součástí i plavek, zejména těch jednodílných. Jednodílné plavky obecně jsou aktuálním velkým hitem, pokud však chcete zaujmout ještě trochu víc, kupte si plavky s nášivkami. Většinou jsou našity na jedné straně plavek nebo mnohdy na prsou.

You may also like...