Oblečení pro muže

Jaké oblečení darovat muži pod stromeček?

Vánoce se blíží a společně s těmito svátky se blíží i nepříjemné davové šílenství. Pokud se mu chcete vyvarovat, měli byste se odhodlat jít nakupovat už nyní, protože těsně před Štědrým dnem nejen, že bude všechno rozprodané, ale taky budete stát hodiny ve frontě u pokladen. Pokud vás od nakupování dělí jenom to, že zatím nevíte, co svému partnerovi dáte, přinášíme vám pár tipů.

Říká se, že měkké dárky se rozbalují až na konec, protože už zkrátka nejsou tak oblíbené. Jenže kdybychom měli každému člověku dávat elektroniku nebo tvrdé dárky, asi se nedoplatíme. Navíc není nad to, když je člověk dobře oblečený, tak raději u těch měkkých dárků zůstaňte.

Svetr jako elegantní dárek

Muži ocení během zimy rozhodně svetry. Tyto dárky jsou nyní velice populární, protože jsou svetry nyní vážně moderní. Dnes se nosí tak, že pod ně dáte košili a vyndáte jenom límeček. Je to tedy elegantní dárek, který si muž může příští rok obléknout právě na Štědrý den.

Ponožky jako nestárnoucí klasika

Ponožky jsou neoblíbeným dárkem u dětí, ale dospělí už moc dobře vědí, že jsou ponožky nedostatkové zboží, proto je rozhodně ocení. Letos buďte s ponožkami kreativní – kupte svým partnerům například takové ponožky, které jsou barevné nebo které jsou posety nejrůznějšími potravinami. V obchodech značky H&M najdete ponožky v podobě hranolek nebo ponožky poseté drobnými avokády.

Roláky jako aktuální módní hit

Pokud chcete, aby váš partner chodil módně oblečen, nadělte mu pod stromeček rolák. Jedná se o skutečně vkusný dárek, který udělá radost! Roláky jsme jako děti doslova nenáviděli, ale nyní bychom se po nich mohli utlouct.

Trenky jako vtipný dárek

Koupit svému partnerovi můžete i trenky, ale ne ledajaké! Kupte jim nějaké vtipné! Třeba v obchodech velice často narazíte na trenky, které na sobě mají oblíbeného animovaného hrdinu.

You may also like...