Jaké módní odstíny budou letos in?

Jaké módní odstíny budou letos in?

Pomalý rozjezd jara využijte na dokonalou proměnu vašeho šatníku. Představíme vám letošní hity, se kterými zazáříte.  

Kombinace šedé a žluté 

Letošní barvy roku, co dodat. Ideální kombinace, ať už jdete do práce, nebo se chystáte sportovat či nakupovat. Šedý základ, na který vložíte masterpiece ze žluté barvy. Tímto detailem může být výrazná pokrývka hlavy, stylový šátek, sluneční brýle, nebo bižuterie. Pomoci si můžete i jednotlivými kousky oblečení – přes uniformní šedý outfit si dejte výraznou žlutou sukni.  

Červená bude k nepřehlédnutí 

Letošnímu roku bude kralovat i jedna barva, které se nelze nabažit. Je trendy tak moc, že ji můžete použít pro celý váš outfit. O kom že je řeč? Klasická červená, kterou tolik milujeme. červené šaty, ke kterým si navíc dopřejete červené líčení? A 

no! Právě to je poselství módní značky Bottega Veneta. Podobné prvky měly i kolekce Chanel, Fendi a Valentino. Jděte do červené.  

Ať žije pudr 

Skvělá letní stylová trefa do černého! Tento odstín totiž sluší ženám každého věku i odstínu pleti. Pudrovou barvu na přehlídkovém mole představil nejen Dior, ale také Chloé. Je libo starorůžovou? Nebo raději meruňkový či jemně korálový odstín? Jemnosti docílíte tím, že si zvolíte jemně transparentní materiály. Vyhrajte si s dokonalostí.  

Mentol se dostává do popředí 

Kdyby vám bylo v létě horko, máte ihned možnost se zchladit – v odstínu mentolové se budete cítit svěže. Ledový odstín se letos obzvláště skvěle bude kombinovat s retro vzory ze sedmdesátek. Nemusíte se ale bát zahalit do tohoto odstínu zelené i v případě, že si jdete právě zasportovat. A kombinace? Spolu s bílou nebo šedou vynikne nejlépe, na černou zapomeňte.  

Letos se módně skutečně vyřádíme. Budete si pořizovat nové stylové kousky, upcyklovat stávající šatník pomocí průstřihů a barvení, nebo se rozhodnete pro sustainable módu z druhé ruky? Najděte si svůj originál. 

You may also like...