módní extravagantnost

Jaké extravagantnosti se nyní v módě nosí?

Móda jednou za čas přinese na prodejní pulty v obchodech nějaké kousky, nad kterými se člověk musí jednoduše pousmát. Nejsou totiž zrovna nejstylovější, i když řada módních maniaček takové kousky nosí. Člověk se však jen pousměje a řekne si, že jen blázen může něco takového nosit nebo jen blázen dané kousky může jakkoliv zkombinovat s běžnými moderními druhy našeho oblečení. Je však nutné poznamenat, že taková extravagantnost je hlavně módními návrháři a nejrůznějšími módními kritiky velice obdivována a dobře hodnocena. Ten svět je asi očividně naruby!

S jakými kousky se tedy můžete v obchodech setkat? Které kousky vám svou extravagantností vyloudí na tváři úsměv nebo hodí do obličeje výraz překvapení? Přinášíme aktuální extravagantnosti, které jsou oblíbené zejména u řady celebrit!

• Ostny všude, kam se podíváš!

Jednou takovou šíleností, která aktuálně „letí“, jsou ostny, jež jsou posázeny naprosto na čemkoliv, co vás napadne. Nejšíleněji ale vypadají na lodičkách sandálového stylu. Ostny jsou posázeny po stranách, dokonce i na řemíncích nad kotníkem. Stačí jenom, když zavadíte jednou nohou o tu druhou a bolest je teda na světě! Mimo jiné se ostny aplikují na řadu kabelek, kde už však dávno nejsou jenom v jemném provedení, ale už jsou jimi opravdu posázeny naprosto celé kabelky, kde najednou není ani místo na jinou aplikaci.

• Jsou libo barevné nebo chlupaté bambulky?

Dalším takovým šíleným kouskem, který dnes najdete naprosto všude, tedy hlavně na botách, jsou bambulky. Chlupaté bambulky na kabelkách – budiž, na to jsme si relativně zvykli a dokonce se nám to i zalíbilo. Ale pokud se takové chlupaté bambulky octnou na botách, je něco špatně. U nazouváků to nevypadá nejhůř, ale pokud jsou bambulky přichycené na lodičkách nebo vzadu na botaskách, to je děs! Najednou se však vyskytly na trhu třeba i sandálky, které jsou doslova všude obohaceny o barevné kuličky, které visí ze sandálů jako jakési baňky jak na vánočním stromečku!

You may also like...