Základ dámského botníku

Jaké boty tvoří základ dámského botníku?

Všechny ženy milují boty a ty, které tvrdí opak, tak jen neříkají úplnou pravdu. Boty jsou zkrátka něco, co ženy potřebují a co si pravidelně dopřávají, i když se nejedná o nic levného. Boty se skutečně řadí k tomu nejdražšímu, co si mohou ženy pořídit, ale pokud si je nekupují denně, mohou si je dovolit. Ženy se většinou zaměřují na aktuální módní trendy, ale postrádají to základní, co v botníku musí být. Otázkou tedy je, co tvoří základ dámského botníku?

Jarní obuv

Každé roční období si vyžaduje svou vlastní obuv, každé roční období udává minimálně jeden typ obuvi, který tvoří základ botníku ženy. Jaro si vyžaduje oblíbené tenisky, které ženy vlastní hned v několika provedeních. Tenisky jsou tou nejpohodlnější obuví, kterou vůbec můžeme na nohách mít. To však není nutné říkat dvakrát, toho si je vědom každý z nás. Jaro je však plné dešťů, proto je nutné vlastnit i kotníkovou obuv či holínky, které využijeme nejen na jaře, ale také na podzim.

Letní obuv

Nejbohatší na boty je léto. Během léta můžeme nosit nejen jarní tenisky, ale také potřebujeme mít velkou zásobu obuvi, která takzvaně „dýchá“. Jaro je typické roční období, které je plné potících se lidí a zapáchajících nohou. Aby nohy nezapáchaly, je nutné nosit takovou obuv, která je otevřená. Jsou to například žabky, ale ty před rokem nahradily nazouváky, dále to jsou sandálky, které jsou nedílnou součástí dámských botníků. A také nesmíme zapomenout na lodičky, bez nichž bychom nemohli do společnosti.

Podzimní obuv

Dalo by se říct, že podzimní obuv je ta stejná, kterou nosíme na jaro. Tyto dvě roční období si vyžadují obuv stejnou. Zatímco na jaře upřednostníme spíše kotníkové boty, na podzim preferujeme holínky, které se tak stávají opět součástí základu každého dámského botníku. Pamatujte, že holínky nejsou jenom vysoké a sahající až ke kolenům, ale jsou také nízké, sahající těsně nad kotníky.

Zimní obuv

Základem dámského botníku je i zimní obuv, a to konkrétně kozačky. Bez kozaček ženy nedají v zimě ani krok, vždyť to je jediná obuv, která zdůrazňuje jejich ženskost, přesto je dostatečně teplá a chrání nohy před umrznutím.

You may also like...