Zimní barvy

Jaké barvy by měly během zimy převažovat v šatníku?

Každé roční období se samozřejmě promítne i do módy. Například nyní si v obchodech všímáme mnoha svetrů a bund, na jaře se nabídka začíná odlehčovat. Každé roční období s sebou tedy přináší jistou kolekci, která je plná specifických barev. Teplé roční období jsou většinou plné pestrých barev, na podzim se barvy trochu ztemní. Otázkou však je – jaké barvy jsou moderní v zimě?

Pokud přemýšlíte nad tím, že si zajdete nakupovat, možná oceníte pár tipů. V současné zimní kolekci stojí za hřích rozhodně svetry s rolákem, dále taky oblíbené mikiny, které nám sahají až pod zadek, nebo lacláče. Co se týče barev, pozornost věnujte hlavně těmto barvám:

Červená

I když se zima nese většinou v těch temnějších barvách, které nejsou nijak výrazné, letos je červená jakousi výjimkou. Pokud vstoupíte do nějakého obchodu s oblečením, hned o tom budete přesvědčeni. Červená vás na první pohled zaujme. Nejvíce najdeme v obchodech červené svetry nebo mikiny, ale taky i šaty nebo čepice. Dokonce jsou nyní populární i červené kabelky, které kupují ženy jako smyslů zbavené.

Šedá

I šedá je barva, která byla pro letošní zimu jako stvořená. Šedých kousků najdeme v obchodě taky víc než dost. Nejlépe uděláme, když si koupíme šedé svetry nebo šedé mikiny či kabáty. Pokud třeba na takovém šedém kabátu najdeme kytičky, tak bychom ho v obchodě rozhodně neměli nechávat! Byl by hřích ho tam nechat.

Khaki

Kupodivu se letošní zima vyhnula černé barvě, ale do módy se dostala hlavně khaki barva. Tato barvička se velice dobře kombinuje. Nemusíte mít strach, že byste ji nijak nezkombinovali. V této barvě najdete nejen kabáty, ale i svetry, bundy, kabelky, boty, džíny a dokonce i pyžama!

Bordó

Poslední barvičkou, která boduje v zimě, je bordó. Tuto barvičku milují nejen ženy, ale kupodivu i pánové, kteří si v této barvě kupují hlavně svetry a trička. Ženy si v této barvě kupují šaty nebo například i příjemné halenky.

You may also like...