Jak nosit sako

Jak nosit sako

Sako je aktuálně módním hitem. Nosí ho jak celebrity, tak dámy, které dříve sako zrovna nemusely. I podzimní kolekce přinesly na trh celou řadu krásných prodloužených sak, které už nejsou jenom do pasu a které svou lichotivou délkou krásně zakrývají nedokonalosti, přesto kouzlí krásnou siluetu. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí začít nosit sako, ovšem neví, jak ho kombinovat nebo co k němu nosit, poradíme vám.  

Sako je kousek, který se hodí skutečně ke všemu. Aktuálně najdete na trhu tvídová saka, manšestráková saka, také saka s kohoutí stopou nebo vkusná, kostkovaná saka, která jsou nadčasově elegantní. Pokud chcete letos na podzim nosit také tento podzimní hit, poradíme vám, jak ho kombinovat, abyste si ne ulici neutrhli ostudu.  

Podzimním must-have jsou oversized saka a blejzry 

Mezi takovým množstvím sak se vyjímají hlavně oversized saka a blejzry. Ty jsou aktuálně hodnocené jako podzimní must-have. Jsou elegantní, ale zároveň jsou to cool kousky, sluší každé postavě a jsou maximálně univerzální, což ocení hlavně ženy, které nemají rády zbytečnou extravagantnost. Hezky vypadají k sukním, také k roláku, nosí se i k boyfriend džínům nebo k obyčejnému basic tričku.  

Kostkovaná saka jsou nejpopulárnější 

Pokud máme zmínit sako, které je mezi ženami rozhodně nejpopulárnější, zmíníme kostkované sako. Jak již bylo zmíněno, jedná se o nadčasovou eleganci, která vás dostane do kolen. Ať už si koupíte kostkované sako v podzimních tónech nebo ve výraznějších barvách, nikdy s tímto sakem nešlápnete vedle. Aktuálně však frčí saka vínová, hořčicová nebo hnědá a šedá, což jsou typické podzimní odstíny.  

Pokud chcete sako trochu zkrášlit, doporučujeme vám přepásat sako páskem s kovovou sponou. To je naprosto senzační. K tomu džíny slim fit, které hezky vytvarují postavu, kozačky ke kotníkům a kabelka do rukou, která bude dostatečně velká na věci, které do ní potřebujete dát.  

You may also like...