kabelky

I když slaměné kabelky pulty neopouští, přichází nové stylové kousky

Mnohé ženy si nyní při nakupování pokládají otázku, jestli se ještě vyplatí investovat do slaměných kabelek. Přece jen se jedná o kousek, který byl stylový zejména v létě. Sice jsme byli poměrně rozpačití a nevěděli jsme, jestli do kabelek investovat, přece jen se na první pohled zdály být velice nepraktické, nějakým způsobem každé ženě slaměné kabelky učarovaly a mnohé z nich je chtějí koupit nyní, dodatečně. I když slaměné kabelky ještě neopouští pulty obchodů a rozhodně neopouští samotnou módu, vyplatí se investovat spíše do nových stylových kousků, které se budou hodit v nadcházejících měsících.

Pokud se tedy ptáte, jestli se ještě vyplatí investovat do slaměné kabelky, pak ano. Ovšem nezaměřujte se jen na slaměné kabelky. Na trh se totiž řítí ve velkém jiné stylové modely, které k podzimním outfitům půjdou trochu lépe.

Korálkové kabelky pro každou princeznu

I když to mnohé ženy budou brát jako vtip, vtip to skutečně není. Opravdu se i korálkové kabelky dostaly do módy. Ženy si je pamatují z dětství, jelikož přesně takové si jako malé holčičky přály a přesně takové od rodičů dostávaly. Kdo by to byl řekl, že krásné korálkové kabelky se opět dostanou do módy.

Pro mnohé ženy je to spíše kýč, pro jiné je to láska na první pohled. V jaké skupině se nacházíte vy?

Místo slaměných kabelek to zkuste s prachobyčejnými síťkami

Dnes celou republikou hýbe takzvaný kampaň #neplastuj, která vybízí lidi k tomu, aby co nejméně používali plast a aby tak co nejméně znečišťovali své prostředí. I díky tomu si lidé ve velkém oblíbili prachobyčejné síťky, které se staly součástí podzimních outfitů.

I když nevypadají zrovna nejstylověji, pro milovnice retro stylu je to ideální společník nejen na nákup, ale také běžně na cesty. Navíc se tímto podporuje životní prostředí, proč tedy nezačít nosit místo kabelek obyčejné síťky?

You may also like...