Jarní trendy?

S formálností vstříc prvním jarním dnům

První jarní dny se často nesou v duchu značného oteplení přes den, ale stále chladných rán. Na bundy bývá často už trošku horko, proto většina z nás ze svých domácností vychází pouze v mikině, svetru nebo saku. Raději se ráno bude trošku zmrzat, než abychom museli potom odpoledne tahat svůj teplý kabát v rukou.

Vycházet z domu bez kabátu ale má i své nevýhody. Musíte být „in“ i když jdete třeba jen nakoupit. S kabátem lidé nevidí, co máte pod tím, proto si klidně můžete vyjít ven i v pyžamu. Na jaře ovšem tato výhoda mizí. Dbejte tedy na to, abyste vycházeli slušně oblečeni. Móda přeci neudává nic, co byste alespoň z části ve svém šatníku neměli. Pokud ale nevlastníte nestárnoucí kousky, se kterými nic nepokazíte, jako je například džínová bunda, hezký cardigan nebo roztrhané džíny, okamžitě spěchejte do nejbližšího obchodního centra.

• Zvolte rolák

Pakliže chcete opravdu docílit módního a trendy outfitu, kupte si širokou škálu roláků. Ty se totiž v poslední době opět rozeběhly. Oblíbily si je všechny generace, protože v nich není opravdu zima. I na jaře toto oceníte, protože s sebou nebudete muset vláčet ani tři mikiny. Stačí, když rolák doplníte vkusným sakem. Tak totiž docílíte skvělého efektu, a sice formálního.

• Nezapomínejte na vhodné kalhoty

Pokud byste opravdu zvolili tento formální styl, neuděláte chybu. Jestliže si tedy ovšem k roláku a saku nekoupíte roztrhané džíny, jež se k této kombinaci vážně nehodí. Zvolte raději úzké kalhoty nebo sytě černé džíny.

• Vhodný je výběr bot

Převážně na jaro se vám zalíbí jistě ten typ bot, který je nyní velmi oblíbený. Jedná se o boty po kotníky s gumou na bocích. Naleznete ho v jakékoli prodejně (nejen s obuví) za skvělé ceny. K formálnímu stylu je to jasná volba číslo jedna. Kozačky jste přece už hodili hluboko do botníku, kupte si tedy nějakou novinku. A proč ne zrovna tuto!

You may also like...