Džínovina

Džínovina bude in i příští rok. Máte džínové kousky v šatníku?

S čím zazáříte i příští rok? To je otázka, kterou si pokládá drtivá většina žen. Ženy zkrátka chtějí vědět, co se bude příští rok nosit a co by raději měli ze svého šatníku vyhodit. V současné době se naštěstí už ví, co bude in po překlenutí roku 2018 v rok 2019. Módní přehlídky konající se v uplynulých měsících odhalily skutečně mnoho. Potěšeni budou zejména milovníci džínoviny, jelikož právě džínovina z pultů obchodů nezmizí.

Jak jsme zmínili, už se moc dobře ví, co bude příští rok in. Věřte tomu nebo ne, můžete se těšit na hromadu fantastických kousků, které si zamilujete zejména proto, že je v šatníku už máte. Kupříkladu batikované kousky, kupodivu, budou opět in, tudíž pokud máte nějaká batikovaná trička v šatníku, rozhodně je nevyhazujte.

Batikované věci jsou však spíše pro odvážné. Ovšem taková džínovina! Ta je pro každého. Pokud jste také milovníkem džínových kousků, budete nadmíru potěšeni. Právě džínové kousky jsou to, co bude příští rok in.

Nevyhazujte nic, co skrýváte v šatníku

Pokud skrýváte v šatníku kousky, jako jsou džínové košile, džínové sukně nebo trička s prvky džínoviny, rozhodně je nevyhazujte. Všechny kousky totiž vynosíte. Pozor si však dejte na kombinování džínových kousků. Příští rok se totiž budou kombinovat pouze džínové kousky s džínovými kousky. V ideálním případě tak zvolte džíny a džínovou košili, případně se nechte inspirovat i módními přehlídkami, kde byly ukázány džínové šaty s džínovými botami.

Nové kousky brzy přijdou na scénu

Jak jsme zmínili, nezůstane to jen u starých džínových kousků, jaké známe. Budeme nadšeni i z jiných kousků, konkrétně ze zmiňovaných bot. Džínové boty jsou sice trochu větší extravagance, to ale nemění nic na tom, že se jedná o stylový kousek, který byste neměli postrádat.

Kromě džínových bot se dočkáme také džínových ledvinek, které ocení zejména milovníci ledvinek – ti, kteří je nesnáší, nebudou tímto kouskem potěšeni.

You may also like...