džínové vesty

Džínové vesty doladí každý střih šatů

Léto je období především dovolených, na které většinou ženy potřebují řadu oblečení, za něž jsou ochotny utratit hotový majlant. Mezi nejvíce kupované se řadí především oblíbené plavky, které jsou však i přes svou oblíbenost opravdu těžké koupit, protože střihů a stylů je habaděj a ne každý styl a střih se hodí každému typu postavy. Dalším hodně kupovaným druhem oblečení jsou šaty, které se letošní léto řadí k tomu oblečení, jež bude hotovou dominantou. Šaty jsou unikátní zejména kvůli tomu, že se v nich ženy nepotí a taky se v nich cítí mnohem pohodlněji než například v sukni nebo v šortkách.

Letos budou dominantní každé střihy šatů – je jen důležité, že to budou šaty. Pokud by se vám jejich střih nelíbil jen tak samotný, zvolte k nim třeba džínovou vestičku. Džínových vestiček je nyní na pultech obchodů velká řada, proto si na své přijde vážně každá žena, i dokonce ta, která se řadí k velmi náročným nakupujícím. Džínové vestičky jsou však fantastické především s nášivkami, které se staly populární na každém kousku oblečení. Nášivky jsou skvělé nejen na oblečení, ale také na botách nebo na jiných druzích doplňků.

Pokud bude zima, zvolte džínovou bundu

Džínové vesty však mají pouze jeden jediný problém, a sice nezahřejí během letních pozdních večerů, kdy se jen tak procházíme oblíbeným městem, v němž žijeme. Pakliže byste potřebovali rychlé zahřátí před chladnějšími večery, pak byste měli sáhnout především po nestárnoucím kousku v podobě džínových bund. Jedná se o unikátní kousek, který je stylový naprosto po všech směrech. Dokonale zahřeje a dokonale pasuje k jakýmkoli šatům, stejně jako džínová vesta, která však bohužel nezahřeje natolik dobře, jako právě zmiňovaná džínová bunda. Dokonce i na džínové bundě se vyplatí mít nášivky, protože ty jsou stylové opravdu všude.

You may also like...