džínové sukně

Džínové sukně – kdo je ještě nemá, ten je musí koupit!

Trendy v módě se mění takřka lusknutím prstů. V jednu chvilku máme dobrý pocit z toho, že jsme si zakoupili to nejlepší, co bylo na pultech v obchodech, druhý den už litujeme toho, že jsme si to koupili, protože jsme mohli peníze utratit za naprosto něco jiného a lepšího. Je třeba si vytipovat takové kousky, díky kterým nebudeme litovat. Jedná se o nadčasové kousky, které jsou stylové stále – napříč různými sezonami. Do této skupiny se v poslední době zařadily zejména džínové sukně, které jsou opravdu unikátní, proto se není čemu divit, když jsou opravdu čestnými členy této skupiny. Jedná se o kousek, kterým zaujmete především v letním období – a hle, léto venku opravdu je! Proto neváhejte a vytáhněte takový kousek ze své skříně, nebo si ho běžte rychle koupit do nejbližšího obchodu.

Džínové sukně volte však v delším provedení. Do kurzu se dostaly především střihy, které jsou dlouhé zhruba do půli stehen či jsou delší. Minisukně už nejsou zrovna to, co byste měli volit. U nich jde většinou vidět přesně to, co by vidět jít nemělo, a to je v módě módní hřích. Vkusné jsou zejména střihy s rozparkem. Rozparek nemusí být jenom na boku, jak to známe u většiny šatů či u dlouhých sukní, ale může být i vzadu do tvaru trojúhelníku.

S čím džínovou sukni kombinovat?

Džínové sukně se kombinují naprosto jednoduše. Můžete k nim volit jednoduché topy, ale doporučují se spíše topy trochu elegantnější či takové, které nemají běžný střih. Pokud zvolíte sukni s obyčejným nátělníkem, bude se jednat o nezajímavý look, se kterým bohužel neohromíte. Pokud však přece jenom toužíte po nátělníku, pak si ho zvolte, ale doplňte celý outfit třeba o lehký letní přehoz s třásněmi, dále k tomu zvolte buď batůžek, nebo zajímavou kabelku a vkusnou obuv. Doporučují se sandálky s menším podpatkem, které jsou velmi pohodlné. Baleríny nejsou dobrou volbou, protože u dlouhých či delších sukní mohou lýtka vypadat pevněji, než ve skutečnosti jsou. Podpatek, byť malý, může takové nepříjemné situaci zamezit a vaše nohy mohou být dokonale štíhlé i tak.

You may also like...