chlupatá vesta

Dobře se zahřejte i s chlupatou vestou

Letošní zimu tvořila největší dilema otázka, jak se máme správně obléct. Pokud jsme neměli obuv s opravdovým kožíškem a navíc ještě teplou ponožku, zaručeně jsme mrzli. Rukavice bychom letos potřebovali opravdu pouze tlusté lyžařské, protože jiné holt dobře nezahřály. Čepici nosilo spoustu lidí pouze toho typu, který má i klapky na uši a kožíšek uvnitř. Stejně vlasy, jež vyčnívaly zpod čepice, pěkně umrzaly. Džíny se nezdály být tak teplé, pokud pod nimi nebyly dobré punčocháče. Minimálně jedna vrstva oblečení spočívala v kvalitním funkčním tričku.

Jestliže ovšem nepatříte mezi takové abnormální zmrzlíky, kteří by vážně potřebovali výše uvedený outfit, stačila vám jedna opravdu teplá vrstva, která zahřála převážně ledviny. Mnoho lidí nesnese zakasaný nátělník, proto volili raději variantu teplého svetru nebo oblíbené chlupaté vesty.

O chlupatých vestách se toho v módě povídá spousta. Existují její zastánci i její kritici. Nicméně většina se stejně v konečném důsledku shodne na tom, že se jedná opravdu o super kousek, který nesmí chybět v šatníku žádné ženy.

V obchodech naleznete celou řadu tohoto trendy kousku, a to v různých barvách. Nemusíme se tedy spokojovat pouze s jednou verzí. Zvolte si třeba vestu s páskem okolo pasu, díky němuž dosáhnete vytvarování vaší postavy. To neudělá skoro žádný kousek oblečení, proto byste mohli zariskovat a zkusit tuto žhavou novinku.

Skvěle ji sladíte k šatům, džínům i k sukni. Ztratí se pod každou variantou zimní bundy nebo kabátu. Působí elegantně a luxusně, proto se hodí na jakoukoli událost (například do kina, na oslavu výročí, na zvláštní oběd s rodinou či jen tak na kafe s kamarádkami). Jestliže ještě nevlastníte tento kousek, rychle zamiřte do nejbližšího obchodního domu a odměňte se za to, že je třeba pátek a vy se celý den usmíváte!

You may also like...