Devadesátkové trendy, které jsme neměly v lásce. Vzpomínáte si na všechny?

Devadesátkové trendy, které jsme neměly v lásce. Vzpomínáte si na všechny?

Když se nám ty módní trendy z devadesátých let vrací, vzpomněli byste si na takové, které jste neměli v dětství rádi? Přesně tyto kousky se vrací do módy a vám se možná oživují vzpomínky, které se poměrně dlouho neukázaly. Pojďme se podívat na nejvíce nenáviděné trendy, které se opět dostávají do popředí 

Kombinézy znovu na scéně 

Možná si vzpomínáte, že jste jako malé děti nosili hlavně v zimě nepohodlné kombinézy, ve kterých jste nechodili, ale spíše se kolébali ze strany na stranu jako tučňáci. Že si moc dobře vzpomínáte? Možná se vám tyto vzpomínky vybavily i proto, že se právě kombinézy nyní nachází na trhu. Jsou nyní opět žádané. Kupují se nejen pro děti, ale také pro dospělé. Jen si všimněte lyžařů na sjezdovkách. Kombinézy jsou to, co preferují.  

Za takové kombinézy bychom mohli považovat také plyšové overaly, což jsou takové kombinézy na doma z příjemnějšího materiálu.  

Šusťákovky nejen na houby 

Každý, kdo prožil dětství v devadesátých letech, ví, jak odpudivé byly šusťákové teplákové soupravy. Takzvané šusťáky jsme si brávali hlavně na houby – když jsme šli s rodinou do lesa, byla to naše nepostradatelná výbava.  

Kdo by to byl řekl, že se i tento kousek vrátí zpátky do módy. V současné době si je lze koupit v těch nejpestřejších barevných kombinacích. A kupodivu řada lidí neváhá a investujte do nich o sto šest. Než se rozhodnete k podobnému kroku, mrkněte do skříně – třeba najdete jednu po mamince a ušetříte.  

Barevné punčocháče jsou také jedno velké retro 

Barevné punčocháče jsou mezi námi už nějaký ten pátek. Mnoho lidí si neuvědomuje, že je to taky takový devadesátkový hit. Jsou teplé, barevné – přesně takové se nosily dříve. Aktuálně jsou k dostání v každém obchodě s módou za velice zajímavé ceny a v mnoha různých barvách a provedeních. 

You may also like...