Čtyři typy bot

Čtyři typy bot, které doslova pobláznily svět. Máte je taky v botníku?

Pokud se krapet orientujete v módním světě nebo alespoň chodíte pravidelně kolem obchodů s obuví, určitě jste zaregistrovali několik zajímavých kousků, které se dostaly do módy. Dalo by se říct, že to jsou kousky jen pro odvážné, protože jejich tvary ani velikosti nejsou pro každého. I přesto dokázaly pobláznit svět a my si představíme několik žhavých modelů, které možná i vy skrýváte ve svém botníku.

Boty s geometrickými podpatky

Ještě donedávna to bylo tak, že pokud dáma toužila po vkusných lodičkách, většinou sáhla po klasických lodičkách s jehlovým podpatkem nebo zvolila pohodlnější verzi, a sice sáhla po tlustém podpatku, který byl zároveň nižší. Nyní mají ženy na výběr z více možností. Do módy se totiž dostaly geometrické podpatky, které zaujmou nejednu ženu. Některé vypadají často dost nekvalitně, jiné naopak budí pocit, že se na nich ženy udržet nemohou.

Muletky s dvěma barvami

Znáte takzvané muletky? Určitě je taky máte doma. Jedná se o nazouváky, které vypadají krapet jako mokasíny. Přes léto jsme je nosili hojně, otázkou je, jestli je můžeme nosit i na podzim. Rozhodně ano, pokud počasí dovolí. Muletky se však v nedávné době specifikovaly. Nemůže se nosit cokoli, stylové jsou jen ty dvoubarevné, které jsou z pravé strany jedné a z druhé strany druhé barvy.

Martensky jsou zase v módě, tentokrát v kostkované podobě

Svět v nedávné době také pobláznily takzvané martensky, které jsou jinak známé také jako gladiátorky nebo farmářské boty. Zkrátka a dobře se jedná o obuv, která sice neměla, co dělat v létě na pultech v obchodech, přesto tam boty byly a hojně se kupovaly. Doslova pobláznily svět ve své kostkované podobě. I to je důkaz, že kostky jsou letos vzorem, který na podzim nemá konkurenci.

Zvířecí vzory

I když se o tom dlouho polemizovalo, dnes je to oficiální. Zvířecí motivy opravdu ovládnou letošní zimu. Zejména boty

You may also like...