Červená je vždycky super

Červená je vždycky super!

V módním světě existuje jen hrozně málo barev, které by se hodily ke každému typu postavy či pleti. Především ženy vždy marně hledají takovou barvu, kterou si budou moci obléct přes zimu, kdy se jejich pleť přirovnává k bílé zdi, ale kterou si zároveň budou moci obléknout i tehdy, pokud se jejich pleť zbarví dohněda během letní dovolenou, na kterou se jistě moc těší. Vždyť se jedná o období relaxace, neustálého opalování se a o období, během kterého se můžeme zbarvit do již zmiňovaných tmavých odstínů. Kdo by tedy nechtěl být takto snědě krásný a v oblíbeném looku? Jenže on ten oblíbený look nejde tak lehce vykouzlit. Zejména to nejde tehdy, kdy si zvolíme špatnou barvu třeba halenky, která se sice hodí ke Sněhurčině bílé pleti, ale nikoliv ke krásně sytě hnědé pokožce.

Hodně žen už mnohdy ztrácí iluze o dokonalé barvě, která by je provázela během každého ročního období, protože by se jednalo o takovou barvu, která je dokonalá naprosto vždy. Jenže žádná žena se nevzdává, a tak by se neměla vzdávat ani v tomto případě, kdy se na ně konečně usmálo štěstí a ukázalo jim tu pravou vysněnou barvu, která se hodí nejen pro podzim, ale také pro rozkvétající jaro, pro horké léto, ale i pro bíle zasněženou zimu.

Jen červená to může být!

Jedná se samozřejmě o červenou barvu, která má v sobě tolik odstínů, až zrak přechází. Sytě červenou volte jednoznačně na jaro, kdy si k ní natřete rty tou nejvíce sytě červenou rtěnkou, kterou najdete. Během jara nemusíte přemýšlet ani nad tím, jakou si zvolíte obuv, protože červené baleríny budou jistě dominovat. V létě ji kombinujte především se zlatým odstínem, protože právě ten vás dokáže naprosto rozzářit víc, než bude zářit sluníčko. Na podzim volte trochu mdlejší odstíny, zejména bordó odstín nebo výrazně rudý. V zimě pak zkuste trochu jemnější odstín třeba šat, protože s červenou budete jednoznačně na plesích naprosto dominovat!

You may also like...