Buďte šelma. Tipy, jak vynést leopardí vzor a vypadat stylově

Buďte šelma. Tipy, jak vynést leopardí vzor a vypadat stylově

Milujete zvířecí vzory? Dáme vám super tipy, se kterými budete vypadat úchvatně se vzorem leoparda. Právě okolo tohoto vzoru je třeba našlapovat opatrně, aby byl stylem, nikoliv kýčem.  

Takto ne, to by nešlo 

Vzpomeňte si na ženu, která sice upoutala pozornost, ale jinak, než si zřejmě přála. Každý jsme takovou madam někdy v životě potkali – k leopardímu vzoru si na sebe navěšela spoustu zlatých řetízků, chybět nesměly ani prsteny a umělé nehty v zářivých barvách. Koženková kabelka, nehty na nohách na růžovo, a šlo se ven. Takto opravdu ne.  

Levhart je šelma 

A šelma je sofistikovaná, rafinovaná a chytrá. Kdyby madam ubrala, mohla být za stylovou hvězdu. Této představy se držte i vy. Nezáleží na věku a na kilogramech, levhartí vzor nejlépe vynikne na černém pozadí. Zvolte proto černé kalhoty klasického střihu, ke kterým si vezmete solitérní kousek – levhartí halenku. Toť vše. Zapomeňte na tunu řetízků. Do uší černé pecky, toť vše.  

A co sukně?  

Levhartí vzor na sukni nebo kraťasech je vysoká škola stylu, která vás dokonale prověří. Nejlépe se vám povede, pokud se opět budete držet klasické černé pro vhodný top. Zvolit ale můžete i béžovou, která je v levhartím vzoru obsažena. Další barevné kombinace většinou dopadají nezdárně. Vyzkoušejte a uvidíte.  

Sako a kabát 

Levhartí sako nebo kabát? Ano, proč ne. Ale za jasně daných podmínek, kdy se zbytek vašeho oblečení bude nést tón v tónu a bude v něm hrát prim již tolikrát omílaná černá a béžová. S touto kombinací prolomíte ledy a dovolíte společnosti, aby si uvědomila, že i levhartí vzor jde nosit stylově.  

Nemůžete si pomoct a pásek nebo boty s levhartím vzorem vás přitahují jako magnet? S chutí si je dejte, stejně jako šálu nebo šátek, ale pouze s černým nebo béžovým outfitem. Dva šelmí kousky k sobě rozhodně nepatří. 

You may also like...