slaměný klobouk

Bez slaměného klobouku k moři nejezděte!

Doba letních dovolených je v plném proudu. Pokud se teprve na dovolenou chystáte, nezapomeňte si přibalit opalovací krém a plavky. Jistě totiž jedete na dovolenou k moři, která je stále jednou z nejvíce oblíbených dovolených vůbec. Moře je sice stále stejně slané a pláž je stále stejně písečná, ale na druhou stranu je to hotový odpočinek sám o sobě už jenom tehdy, kdy si vyvalování se u moře představujete večer, když jdete spát.

Nicméně je nutné si přibalit nejen opalovací krém a plavky, což jsou dvě věci, bez nichž se neobejdete, ale také si přibalte nějakou pokrývku hlavy, protože na plážích opravdu slunce žhne maximálním výkonem a vy se tak lehce spálíte či si přivodíte úpal, který vám může dovolenou lehce zničit – tím si můžete být jisti.

Pokrývky hlavy zažívají hotový boom!

V poslední době si určitě čím dál častěji všímáme lidí, kteří nosí čepice, kšiltovky nebo klobouky. Obecně pokrývky hlavy totiž v poslední době prožívají jistou revoluci či jakýsi boom, nad kterým bychom se rozhodně mohli pozastavit. Čepice jsou tedy stylové až na podzim, ale co se týče kšiltovek, ty vidíme na každém rohu. Konečně se však odvrátil ten trend kšiltovek s rovným kšiltem, který se nosil nejrůzněji na stranu. To už je naštěstí fuč. Dnes je však populární opět ten kousek s klasickým kšiltem, tedy ta pravá kšiltovka, jakou známe. Dnes se ale nosí obráceně, což vypadá kupodivu opravdu skvěle!

Ovšem i klobouky si prožívají jakýsi boom, protože se opět probudily z minulosti slaměné verze klobouků. Dodnes jsme byli nadšeni hlavně z klasických klobouků pevného tvaru, dnes se můžeme radovat ze slaměných kousků, které jsou součástí hlavně dovolených u moře. Proto pokud ještě zvažujete, co si musíte dokoupit, kupte si slaměný klobouk, který vás velice stylově ochrání před žhnoucím sluníčkem. Navíc se pod ním úplně fantasticky podřimuje na pláži!

You may also like...