Batoh na jarní výlet

S batůžky vstříc jarním výletům

Jaro je tu cobydup. Konečně se po tuhé zimě blíží mírné oteplení a sluníčko. Milovníci zimních sportů si snad lyžování či snowboardu užili dostatečně, protože opravdu už je načase, aby přišly vyšší teploty, díky kterým se nám bude hned chtít vstávat do práce. Mrazíky totiž napomáhají jen tomu, abychom ve svých postelích trávili neúměrné množství času. Holt teplo je teplo a zima je zima.

Jaro se také konečně nese i ve znamení různých výletů. V zimě se přeci jen nikam moc chodit nedá, protože je opravdu chladno. Raději tedy sledujeme oblíbené seriály v teplé domácnosti, pokud tedy nejsme milovníci zimních sportů. Když se ale oteplí, mile rádi vyrazíme vstříc prvním jarním výletům v prvních jarních dnech. Po zimním spánku se totiž opět otevřou brány různých hradů a zámků, zvířata v zoologických zahradách už nebudou chtít trávit dny pouze ve svých skleněných domovech. Příroda se taktéž probudí ze svého spánku a najednou už bude čas a hlavně chuť na procházky v lesích či botanických zahradách. To vše chce jen teplo.

Na takové výlety se ovšem sluší dobře obléct. Nějak vhodně, ale přesto i stylově. Toto se stává celkem oříškem převážně pro dámy, které jsou zvyklé nosit pouze formální styl, jež zahrnuje lodičky, upnuté sukně po pás, vypasované saka a košile.  Na výlety se opravdu tento styl nesluší, volte raději tenisky a sportovnější oblečení. Jestliže nejste fanoušky zrovna sportovních oděvů, dejte si tedy džíny a oblíbenou košili. Tím přece nic nikdy nezkazíte a k pohodlným teniskám jdou fantasticky. Místo kabelky ovšem zvolte pohodlný malý batůžek. Nemusíte se bát, že byste byla s tímto kouskem „out“, naopak! Malé batůžky na záda jsou opět znovu v kurzu. Dokonce se setkáte i s různým barevným provedením, a to dokonce se zlatou nebo stříbrnou barvou. Vyhněte se ale přílišným aplikacím a flitrům, které na tomto skvostu nevypadají moc dobře.

You may also like...