sluneční brýle

Barevná skla na slunečních brýlích? Jednoznačný hit léta!

Bez slunečních brýlí bychom se v létě rozhodně neobešli. Sluníčko je někdy hodně nepříjemné, a pokud se chceme vyhnout nepříjemným barevným skvrnám před očima, budeme je nosit. Jenže právě sluneční brýle si za poslední roky prošly opravdu velkými změnami. Každým rokem vidíme na lidech jiné tvary brýlí či jiné druh brýlí, o nichž jsme nikdy nedoufali, že se dostanou do módy. Letos dokonce vedou i dvě takové zpracování slunečních brýlí!

V minulosti jsme se jedno léto mohli setkat s takovými těmi klasickými wayfarer či RayBan brýlemi, které sedly svým tvarem naprosto každému. Byly však vkusné jenom v neutrálních barvách. Jenže řada lidé je nosila například v zeleném, červeném, oranžovém nebo jinak barevném provedení, což pak nevypadalo vůbec hezky. Všichni jsme tvořili tak s těmito brýlemi jakousi duhu, která byla vždy všude vidět, ale nebyla zrovna vkusná. Vloni jsme se najednou potýkali s typickými velkými retro brýlemi, které byly většinou v kulatém provedení. Dnes se kocháme hlavně miniaturními kulatými brýlemi, jež nosíval například Ozzy Osbourne. Mimo tyto brýle, jež má dnes takřka každý, se ale začaly nosit ještě jedny typy brýlí – jsou pevnější, jsou větší, tvarem sluší každému, ALE mají barevná sklíčka. Pro mnohé lidi je to trendy, pro jiné naprosté šílenství!

Sklíčka, v nichž se vidíte

Sklíčka jsou většinou barevná jako duha nebo mají jenom stříbrný nádech. Druhý člověk se v nich však dokonale vidí. Ženám to dokonce slouží jako zrcátko, které má partner neustále u sebe. Barevnost sklíček však ve velkém ničí konečný look, což je škoda.

Tato barevná sklíčka se nyní nachází už na naprosto všech provedeních. Už to nejsou jenom typy podobné wayfarer brýlím, ale dnes jsou to už i brýle kulaté, velké, pilotky nebo jiné druhy retro brýlí. Tento „trend“ se rozjel světem jako lavina, ale mít takovou duhu stále na očích není zrovna to, co bychom měli stále nosit.

You may also like...