áčkové sukně

S áčkovými sukněmi oslníte na míle daleko

Léto se kvapem blíží. To znamená jediné – nákupy! Je přeci zapotřebí nakoupit nové plavky na novou letní sezonu, které nám budou padnout o něco lépe jako minulý rok, ale zase o něco hůře než rok příští. Musíme volit zajímavé střihy, které prospívají postavě. Nikdo nechce v plavkách vypadat pevněji, než ve skutečnosti vypadá.

Dalšími kousky do letního šatníku budou šortky. Nesmíme zapomínat, že existují i jiné než džínové. Je nutno koupit oboje dvoje – vždyť léto si žádá jak elegantnost, tak pohodlí. Nezapomeňte na koupi šatů. Ty volte v pestrých barvách, protože léto si barevné kousky doslova žádá. Nezapomínejte na obyčejné jednoduché šatky s úzkými ramínky, ale taky i košilové šaty, které se taktéž staly populárními během několika týdnů.

Neodmyslitelným kouskem jsou sukně. Zapomeňte ale na obyčejné černé minisukně na gumu v pase, jež vám pouze ještě více zviditelní nadbytečné tuky na bocích. Musíte myslet na to, aby každý trend prospíval a pochvaloval vaši postavu. Proto raději volte áčkové sukně, jež jistojistě zamaskují nepatrnosti a nedostatky na vaší postavě. Jelikož jsou často do pasu, pevnější boky zcela zamaskuje.

K této sukni volte jednoznačně jednoduchý top – žádné krajky ani přílišné aplikace jako flitry a jiné. Pokud máte tuto sukni jednobarevnou, klidně zvolte i vzorovaný top. Vždy jen dbejte na barevnou kombinaci – ať je vše perfektně sladěno. Někdy to dá zabrat, ale ostřílené ženy si poradí s jakýmkoli kouskem či výzvou.

Léto se nese v duchu opravdu vysokých teplot, proto se nepoťte v džínech či dlouhém rukávě. Pokud vám jsou nesympatické upnuté šaty, raději tedy sáhněte o oněch áčkových sukních, jež naleznete na pultech snad každého obchodu s oblečením. Od minulého roku se totiž drží na vrcholu hory oblíbenosti a nejlepších módních trendů. Proto s nimi nikdy neuděláte chybu.

You may also like...